Groepsindeling 2020-2021

Hieronder vindt u de groepsindeling voor het schooljaar 2020-2021
 
Groepsindeling   
   
Peuter Speelzaal  
Hakima Potkamp   (psz leidster)      maandag t/m vrijdag
Annelein Beukers (psz leidster)  maandag t/m vrijdag
   
Groep 1-2A  
Peggy Troisfontaine  maandag t/m woensdag
Maartje Berix  donderdag
   
Groep 1-2B  
Karina Pex  maandag, woensdag, donderdag
Maartje Berix  dinsdag
   
Groep 1-2C  
Marjo Schoutrop-Stassen  maandag, dinsdag en donderdag
Maartje Berix  woensdag
   
Groep 3  
Marjan Baetens  maandag t/m vrijdag
   
Groep 3/4  
Christophe Kouwen  maandag t/m vrijdag
   
Groep 4  
Christianne Fahnenstich  dinsdag, woensdag en vrijdag
Karen Bongers  maandag, donderdag
   
Groep 5  
Francine Janssen-Vranken  woensdag, donderdag en vrijdag
Loes Seubers-Op den Camp  maandag en dinsdag
   
Groep 6  
Daniëlla Titulaer  maandag t/m donderdag 
Karina Pex  dinsdag en vrijdag
   
Groep 6/7  
Kallista Berends  maandag t/m vrijdag
   
Groep 7  
Frank Rennenberg  maandag t/m vrijdag
   
Groep 8  
Kristel Graus-de Rooy     maandag, dinsdag en vrijdag
Winnifred Wishaupt  woensdag en donderdag
   
   
Buitenschoolse Opvang   
Vera Woutersen (pedagogisch medewerker)  maandag, dinsdag, woensdag en donderdag
Francis Peters (pedagogisch medewerker)  maandag, dinsdag, donderdag, (wo/vrij)
Patricia Faber (pedagogisch medewerker)  maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
Nicolle Maas  (pedagogisch medewerker)  maandag, dinsdag, donderdag, (wo/vrij)
Cindy Westhovens (locatiemanager)  maandag t/m vrijdag
   
Kinderdag verblijf   
Chantal Meyers (pedagogisch medewerker)  maandag, dinsdag en woensdag
Bionda Cox (pedagogisch medewerker)  woensdag en donderdag
Jolanda Geurts  (pedagogisch medewerker)  maandag, dinsdag en donderdag
   
 Overige taken    
   
Interne begeleider  
Hilly Kusters-L'Herminez maandag t/m donderdag
   
Interne leerlingbegeleiding  
Daniella Titulaer dinsdagochtend
   
Leesspecialist  
Karen Bongers woensdag
   
NT2 begeleiding   
Loes op den Camp donderdag
   
ICT  
Roy Maessen 1 dag per week
   
Directeur  
Ton Schepers maandag t/m vrijdag
   
Administratie (6 dagdelen per week)
Fia Tilmans  
   
Onderwijsassistente  
Francis Peters 15 u. per week gr. 5 t/m 8
Larissa Bruls 15 u. per week gr. 1 t/m 4
   
Conciërge  
Danny Soleil 5 middagen per week